A A A

strona inernetowa ZSogrodnikaBIP ZSogrodnika

Instrukcja korzystania z BIP

Zespołu Szkół im.Stanisława Mikołajczyka w Opatówku.


Strona BIP Zespołu Szkół im.Stanisława Mikołajczyka w Opatówku została stworzona zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

* Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
* Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Użytkownik strony może wybrać zamieszczoną informację w menu przedmiotowym znajdującym się po lewej stronie ekranu. Podzielone jest ono na grupy tematyczne.


Umieszczone po lewej stronie w menu głównym w górnej części strony - pole wyszukiwarki - służy do szybszego wyszukania żądanej informacji. W pole to należy wpisać słowo lub słowa kluczowe, a następnie kliknąć przycisk strzałek „>>". Zostanie wtedy wyświetlona lista znalezionych dokumentów i tematów odpowiadająca kryteriom wyszukiwania.


Na stronie BIP Zespołu Szkół im.Stanisława Mikołajczyka w Opatówku znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te zazwyczaj są publikowane w formacie PDF (Portable Document Format) i odczytywane za pomocą ogólnodostępnego programu „Adobe Reader”.

Poniżej oraz nad głównym menu znajdują się następujące linki:

* "www.bip.gov.pl " - pozwala na otwarcie strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej tworzonej przez Ministra właściwego do spraw administracji publicznej. Strona główna BIP zawierająca wykaz podmiotów, obowiązanych zgodnie z ustawą do udostępniania informacji publicznej, wraz z odnośnikami umożliwiającymi połączenia z ich stronami.
* "www.zsogrodnik.opatowek.pl " - pozwala na przeniesienie się do własnego internetowego serwisu informacyjnego Podmiotu.Opublikował: Magdalena Krobska
Publikacja dnia: 15.04.2021
Podpisał: Marek Janiak
Dokument z dnia: 20.01.2011
Dokument oglądany razy: 2 630